| lollopop a întrebat:

Credeti ca merge o relatie intre o fata de 12 ani, si un baiat de 14 jumate? care sunt la aceeasi scoala...big grinbig grin

15 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da

| Aηηy a răspuns:

Din moment ce va plaeti, normal ca merge, nu conteaza varstawinking.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Este cam aiurea...nu zic ca nu merge dar sunteti amandoi micuti si nu cred ca ai mai avut prieteni inaintea lui sau el inaintea ta si o sa fie greu sa va exprimati. Mie intotdeauna mi-au placut baietii cu mult mai mari ca mine de la care sa am ce invata. Oricum esti cam mica pentru o relatie(eu primul prieten cu adevarat l-am avut la 15ani si cand ma gandesc ca altele la 15ani deja sunt gravide sau mai stiu eu ce). Mai asteapta pentru ca nu de un iubit ai tu nevoie acum.

| IepurashRocker a răspuns:

Sigur! tongue Dacã se plac reciproc, totul e ok. Nici diferenta de vârstã nu mare. happy

| gynutza_5762 a răspuns:

Daca merge si intr-o fata d 11 ani si un b d 15. cum sa nu mearga asa. incearca; P

| Gigiku a răspuns:

Merge... incearca... dar nu prea o sa ai sentimente la varsta asta happy

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Da, nu este o diferenta prea mare...Atata timp cat va place unul de altul e okwinking

| lollopop explică:

Poi el a avut o gramada inainte...big grintongue

| Momo_4574 a răspuns:

Nu conteaza varsta. Daca se inteleg bine, si se iubesc cu adevarat, da va merge. Dar daca intre ei este doar o simpla atractie trecatoare, e si logic ca nu va merge!

| HappyGirl_4236 a răspuns:

Depinde, depinde si iar depinde happy. In primul rand ca relatia sa mearga trebuie ca amandoi sa se placa reciproc. In al doilea rand trebuie sa fie cam la aceeasi inaltime. Cum ar fi ca baiatul sa fie mai mic ca fata, sau ca fata sa aiba 1. 20m si baiatul 1. 80m... Trebuie sa se inteleaga sa fie de comun acord si oricum baiatul v-a profita de fata, nu stii niciodata ce e in capul baietilor. Deci s-ar putea sa mearga, s-ar putea sa nu... Eu zic ca 60% nu merge, 40 % ca merge happy fundita daca iti place raspunsul happy

| Muffins a răspuns:

Da. 2 ani nu e o diferenta mare. Numai ca e foarte posibil sa fie vorba de genu ala de relatie: "ne vedem in pauza, ne pupam pe coridor si ne despartim dupa doua zile fiindca... asa fac toti si am zis sa fim in pas cu moda". Zic si eu. Poate gresesc.

| KFC a răspuns:

Daca amandoi se iubesc varsta e cel mai putin importanta! Nu uita ca dragostea e oarba big grin

| KFC a răspuns:

Mai daca cei doi se iubesc varsta nu conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Daaaaaa dupa mine daaaaaaaa