| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca merita sa urmez facultatea de psihologie? M-ar atrage profesia de psiholog, insa ma gandesc si la inconveninte. De pilda, salariul mic, in cazul in care nu ai un cabinet privat. Si apoi, va rog sa imi raspundeti sincer, cati dintre voi ati apela la un psiholog daca ati avea o problema?

Răspuns Câştigător
| davidutzu12 a răspuns:

Pai presupun ca sunt cam putini oameni care ar apela la psiholog dar daca tie iti place poti sa urmezi facultatea caci multi oameni lucreaza doar de dragul de a lucra. bafta

2 răspunsuri:
| CreakTudor a răspuns:

Este viata ta alege ce facultate vrei tu . Eu as apela daca ar fi ceva foarte foarte grav .Cum ar fi (Sal lovesc pe un om si sa cada si sa-si sparga capu sau sa moara (doamne fereste sa moara))

| CreakTudor a răspuns:

Este viata ta alege ce facultate vrei tu. Eu as apela daca ar fi ceva foarte foarte grav.Cum ar fi (Sal lovesc pe un om si sa cada si sa-si sparga capu sau sa moara (doamne fereste sa moara))