| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca metodele naturiste cu uleiuluri pentru cresterea parului functioneaza? Parul meu nu creste mai mult de umeri. Mi s. a zis si la coafor ca il am prea subtire si mai mult de atat nu va creste niciodata. Ce pot face? Multumesc

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Părul crește, indiferent cât de subțire este.
Încearcă să faci în fiecare săptămână o mască formată din :
ulei de ricin, o fiolă de vitamina A și un gălbenuș de ou.
Amestecă-le, și aplică masca pe părul umed.
Stai cu ea pe cap timp de 5-7 minute, după care spală-te normal.
Repetă procedeul în fiecare săptămână, timp de două luni (8 săptămâni).Vei avea rezultate vizibile.
Baftă!

1 răspuns:
| iulyluvy a răspuns:

Nu bea lapte te ajuta iti creste parul si taietil in fiecare luna cate un centimetru si puneti galbenus de ou pe par am incercat stai 10 min si te speli fundita?