| Meandjustme a întrebat:

Credeti ca nu e normal ca o fata de 17 ani sa nu fi avut nici o relatie, nici un sarut etc?
E o fata frumoasa(chiar foarte frumoasa), inteligenta si e genul fetei romantice si toate cele care inca il mai asteapta pe "Fat-Frumos", insa putin cam timida. E extrem de sensibila, careia ii place sa citeasca, sa compuna in fine scoala ocupa un rol foarte important in viata ei. Daca nu chiar mult prea important pentru ca nu iese mai deloc la petreceri si toate alea.Pareri ceva in privinta ei.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca fata era asa inteligenta nu-si punea intrebari de asteaoh go on
Ca nu traim intr-o lumea normala nu mai demult o noutatehee hee
E total gresit sa ne raportam noi la ceilalti in acest fel.Fiecare suntem diferiti in modul nostru, avem asteptari, avem dorinte ascunse, chestii pe care cei din jurul nostru nu le inteleg si tind sa ne judecewinking

| LoveMusic a răspuns:

Acea fată, nu eşti tu cumva?
Ştii bine, timpul le rezolvă pe toate.
Sau nu ştii?!

| User a răspuns:

De ce vorbesti la persoana a III-a?

| Mjdolhfi a răspuns:

Poi e o fata calculata, zic eu.Niciodata nu e prea tarziu sa incepi un lucruhappy. E timp pentru toate.

| diana a răspuns:

Daca era frumoasa(chiar foarte frumoasa) nu mai era singura.

soothe
| soothe a răspuns:

Este normal. Se intampla. Nu te grabi! Alesul tau te ateapta!

| spaikizz a răspuns:

Tu esti? Sincer, nu prea e normal. Dar, o felicit din toata inima ca o intereseaza scoala si mie imi place sa citesc si sa compun.In legatura cu intrebarea ta.Nu prea e normal. Dar, nici ceva anormal. Ce daca? Are o viata intreaga inainte. Timida? De ce? Ce sunt barbati? Au tot doua maini, tot doua picioare, o gura, un nas, doi ochi (fara suparare baieti). Nu trebuie sa fie timida fata de ei. Alege un baiat care ii place.Sau sa se uite in jurul ei sa vada care baiat o place. Pe semne ca sunt multi.

| iauru a răspuns:

surprisee cum sa-ti zic foartee aiureah mai ales daca spui ca e frumoasa, inteligenta si toate alea. da scoala e importanta dar toate par mai ushoare cand ai cu cine sa le-mparti.eu zic s-o combini tu cu cineva daca tii la ea. o sa-i fie mult mai bine trebuie sa fie un tip pe care-l stii tu si o place cu adevarat si i s-ar potrivi