| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca oamenii sunt si buni si rai?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rai 1000, buni 10... c am asa ceva

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Ce intrebare e asta? Normal ca oamenii sunt si buni si rai, cum ai vrea sa fie?

| QuizMaster a răspuns:

Nu exista o clasificare exacta a oamenilor. Unii sunt mai buni, altii sunt mai rai.Chiar daca suntem persoane bune, avem o partea rea inauntrul nostru.Chiar daca suntem persoane rele, avem ceva bun inauntrul nostru.

Funda?

| Lexiiii a răspuns:

Bineinteles.Exista persoane bune care se pot transforma in persoane rele.Si eu uneori ma mir cat de rea sau buna pot fi.

| Katsworld a răspuns:

Cu siguranta sunt si buni si rai. Depinde de caracterul lor. De exemplu : Sunt unii care sunt foarte buni, milosi care ar ajuta in orice moment ala mai fiind numit si prieten adevarat insa acestia sunt foarte rari. Si sunt si rai care sunt majoritatea oamenilor dupa planeta deoarece sunt egoisti si doresc sa ii raneasca pe cei din jurul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ma mintiti