| kiss99 a întrebat:

De ce credeti ca au nevoie oamenii ca sa devina mai buni?

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Sa devenim mai toleranti.
Si... sa fim mai atenti cu mediul inconjurator, plante, animale.
Sa colectam deseurile. Ca pana la urma asta e viata noastra.

Si... Sa fim mai credinciosi. Ca tot se zvoneste ca va fi sfarsitul lumii oh go on. Adica sa mai dam o fuga si pe la biserica.

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Sunt de parere ca au nevoie de multe exemple de la viata si ca sa li se deschida ochii mai bine, ar fi frumos sa li se intample ceea ce li se intampla "vitimelor" sale

| funkyMe a răspuns:

Dragostea si respect happy