| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca persoanele amuzante sunt neserioase? De exemplu eu spun foarte multe bancuri, consider ca nimic nu este mai bine decat sa faci o persoana sa zambeasca, dar deseori am fost catalogata drept instabila, neserioasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi linistită oricărui grup îi trebuie şi o sursă de relaxare. Eu sunt sigură că prietenii tăi te apreciează aşa cum eşti, dacă cineva te-a catalogat ca fiind neserioasă nu a facut-o din răutate, doar a vrut să-ţi atragă atenţia că ai întrecut puţin măsura...presupun,nu am de unde să ştiu eu exact! happy Fi liniştită, mie îmi place asa cum eşti şi apreciez că vrei să faci o persoană să zâmbească atunci când se află în preajma ta! Bravo! happy
O zi faină în continuare!

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Depinde de persoană... mie cel puţin îmi plac la nebunie persoanele amuzante nicidecum serioase,,, probabil pentru că îmi plac bancurile laughing

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Nu. Eu ador persoanele care ma fac sa rad. Dar nu sunt neaparat neserioase ci vad viata cu alti ochi. :*