| ElSueno a întrebat:

Credeti ca prietenii joaca un rol important in viata? Exista persoane introvertite pe aici care sa nu aibe prieteni? Sunteti de parere ca singuratatea e ca o tortura?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de persoana, la mine cel putin au. Nu pot sta mai mult de 5-6 ore fara sa comunic cu cineva, incep sa ma intristez si sa ma simt singura, fie ca voi comunica cu acea persoana online sau fata-n fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Unii oameni chiar adoră singurătatea.

| munteanuionvictor a răspuns:

Pentru mine prietenii joacă un rol important. Eu sunt un om extrovertit.

| Jdjsjshdhjkqowidhbxbx a răspuns:

Logic, prietenii sunt foarte importanți.Bineinteles, trebuie sa ii alegi bine, sa nu te "înjunghie" pe la spate.Am pățit-o de câteva ori, iar acum sincer nu prea mai am încredere in oamenismugȘi da, singuratatea poate fi o tortura, doar gândește-te puțin.

| sadnessssssss a răspuns:

Da joaca un rol deosebit de important.Eu nu prea am prieteni nu am efectiv cu cine sa ies pe afara eventual singur, bine eu sunt gamer si uit de chestia asta.Dar problema este ca am fost prea focusat pe lumea virtuala si nu am reusit sa creez legaturi prea puternice.Asa in general nu prea ma intereseaza dar cand ma uit pe Facebook ca ala e nu stiu unde inconjurat de prieteni e putin dureros.Asa ca daca ai un prieten, doi, trei tine la ei la mine e deja prea tarziu ^_^. Mult succes in continuare laughing

| ElSueno explică (pentru sadnessssssss):

Aceeasi poveste si la mine, vreau doar un prieten cu care sa ies pe afara.