| KiduuDianaD a întrebat:

Voi ce parere aveti despre prieteni de nadejde? Credeti ca exista asemenea persoane?
Funda pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| alyeualy a răspuns:

Exista multe persoane care iti pot fi prieteni de nadejde.Trebuie sa continui sa cauti.Eu am o prietena cu care ma inteleg foarte bine.E coega cu mine.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Da, sigur exista persoane care iti pot fi prieteni de nadejde. E adevarat ca sunt rare, dar exista. Unii oameni sunt facuti unul pentru celalalt, iar aici nu ma refer la dragoste/casatorie.