| yungandreigawd a întrebat:

Ce tip de personalitate credeti ca aveti? Sunteti persoane introvertite sau extrovertite?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu prea există extreme, de regulă sunt combinații. Sunt predominant introvertit, nu îmi exprim sentimentele foarte ușor, nu mă fac înțeles foarte ușor. Deci la bază da, sunt introvertit. Dar în unele situații sunt extrovertit, spre exemplu îmi place să fiu spontan, să socializez, să îmi fac prieteni noi foarte mulți. Aș putea spune că sunt 50/50.

| SingleForOne a răspuns:

Infj happy

| blairelovesmusic a răspuns:

Introvertita.

| isemilia a răspuns:

Introvertita