| bleakk a întrebat:

Credeti ca replica Samsungului Galaxy S3 are pe spate in loc de Samsung android? Un tip care a venit din Spania are un telefon exact ca Galaxy S3, si el sustine cu tarie ca nu e replica,caa l-a testat etc., insanu scrie Samsung, scrii android pe spate.insaa configuraatia si modelul este ca S3u,m-am utiat prin el nu pare a fi replica,are aplicatii,are cam de toate, asa o fi modelu in spani la S3, sau o fi alt telefon?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Te referi la capacul din spate? Poate doar capacul are alt model sau doar capacul are ceva-n neregula, si telefonul e bun, sau cine stie exact. Fa-i niste benchmark-uri sa vezi ce rezultare are si compara-le cu cel oficial.