| bleakk a întrebat:

Un tip care a venit din Spania care este din aceeasi comuna cu mine.mi-a aratat un telefon care l-a furat de acolo,el cred ca se prefacea ca nu stie ce e cu el,nu mi-a zis prea multe dar vrea sa il vanda, eu cunoscund mi-am dat seama ca e Galaxy S3, avea acelasi meniu,model,tot,insa pe spate nu scria Samsung scria Android,el imi zicea ca a intrat si pe internet si ca nu e replica,acu as vrea sa il cer sa il testez, o fi replica, ce ziceti sa ii fac sa imi dau seama

1 răspuns:
| pitbulita a răspuns:

Recomandarea mea este sa mergi la un magazin de operare si sa intrebi acolo dar nu te lasa inselata de aparente si nu da banii in avans, poate incerca sa te insele