| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca simte ceva pentru mine? [ Azi la scoala intr-o pauza a fost un conflict intre 2 baieti. dupa un timp am vrut sa intru in clasa iar acel baiat nu m-a lasat sa intru si m-a luat intr-un fel in brate si dupa i-am zis : -pot sa trec? si el a raspuns - da poti sa treci. Si de fiecare data cand se uita la mine ramane jum de minut cam asa si zambeste... Vreau sa mentionez ca inainte statea numai cu o fata in fiecare pauza vorbea cu ea, eu am si acum impresia ca ii place de ea...] (Iar eu incep sa simt ceva pentru elsad. As vrea sa fac cumva sa stau mai mult timp cu el dar el sta cu prieteni lui ) Funda pentru un sfat sau ceva care sa ma ajute.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Zambeste-i si tu,stau cu prietenii lui,afla ce chestii ii plac,cere-i nr de telefon, saluta-l si tu cand il vezi. Nu e asa de greu, fa ce simti.

| Karisma a răspuns:

Pai de la inceput, scrie-i sms, incearca sa te apropii de el, flirteaza cu el, intreaba-i pe prietenii lui daca simte ceva p-u tine. Daca te invita in oras nu refuza, fa-ti timp pentru el. bafta, tine-ma la curent. Fundita please.

| Twilight a răspuns:

Imprieteneste-te cu el. Poate nu'i genu' care sa se dea atat de mult la o fata si mai intai fa tu primul pas. Da cred ca te simpatizeaza. E foarte important daca mai sta sau nu cu fata aceea.

| TbxIonutMult a răspuns:

Pey te duci langa el vorbiti si pe urma il intrebi daca are prietena i dai de inteles ca il placi! imi zici cati ani ai si da-mi te rog id tau si vb acolo mss:*

| CrisBebewantlove a răspuns:

Fi tuwinking nu incerca sa arati ceea ce nu estiii, doar asa vei vedea daca ii place personalitatea ta daca ar crede ca ar poate merge o relatie cu tine tu doar fa-i niste mici avansuri gen gluuuma happy Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes