| Anonymul257 a întrebat:

credeti ca as mai avea o sansa cu un baiat, daca els a despartit de mine pentru ca la inceput...nu am vrut sa l las sa ma sarute pentru ca mi era putin rusine...doar pe obraz si a zis ca sa ramanem prieteni..Credeti ca as mai putea fi cu el, desi i am spus ca mie imi era putin rusine.Credeti ca am mai putea fi impreuna?

3 răspunsuri:
| Killa93 a răspuns:

Daca de data asta esti dispusa sa te saruti cu el, si ii spui chestia asta, de ce nu, si daca te mai place! big grin

| Anonymul257 explică (pentru Killa93):

Pai daa i am spus ca nu voiam ca era doar o prietena de a mea de fata si e cam suparata, si nu prea puteam dar a spus ca nu mai conteaza si dupa era suparat din cauza asta..nu prea il inteleg.

| yuuPPy a răspuns:

Daca s-a suparat doar din atat, eu zic ca nu are rost laughing gandeste-te ce s-ar fi intamplat daca aveati probleme mai mari in relatie big grin