| rubycaramel a întrebat:

Credeti ca va urma un al 4-lea Reich? Va mai fi totalitarism, jinduirea perversa si iluzorie dupa utopie?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Al 4-lea Reich, nu prea cred. Totalitarism 100% ca va mai fi... Orice forma de guvernare care fura libertatea omului o sa se foloseasca de o utopie ca sa prinda la "public" si sa fie usor de ingitit. Asa a fost intotdeauna, si asa va fi.

2 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Ihaaa... ce de-a cuvinte aici.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au fost 3, ne putem astepta si la al 4 Reich, dar pentru aceasta trebuie sa se nasca o persoana cu o calitate esentiala:uniunea perfecta dintre truda si talent!