| xJustOneGirlx a întrebat:

Credeți ca voi putea primi un iphone 7 sau 7 plus de la părinții mei de crăciun? big grin Îmi doresc foarte mult un telefon nou. Învăț bine și iau note bune. Cel puțin un 6s. telefonul pe care îl am acum este un A5 2015. Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Antonela10 a răspuns:

Da cred ca o sa primesti.Aminteste-le de învatatura buna si vor accepta.Da-te pe langa ei! Funda?☺

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Depinde daca isi permit ai tai sau nu. Uneori voi sunteti total pe dinafara cu ce inseamna puterea financiara a parintilor.
Daca isi permit, vei primi. Daca nu, nu.

| FaraNumePls a răspuns:

Le-ai spus că vrei telefonul ăla? Dacă nu le-ai spus nu pot să îți citească gândurile.