| SweetySweet a întrebat:

Credeti ca voluntariatul este o activitate utila? De ce?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e o activitate destul de importanta. spre exemplu universitatile din afara dau o importanta foarte mare voluntariatului la admitere (daca e vorba de burse sau admitere pe baza de interviu). La fel si multe firme cand te angajezi prima data, mai ales fara experienta in domeniu.

pe langa asta in timpul voluntariatului cunosti oameni, apar oportunitati samd

| SweetySweet explică (pentru suntserios):

Ti-as da funda dar nu pot, pentru ca trebuie sa fie 2 raspunsuri sad cum facem?

1 răspuns: