| anonima122 a întrebat:

Credeti in dumnezeu 'cum va explicati formarea planetei credeti ca dumnezeu a facut asta?

Răspuns Câştigător
| protopopicitorescovici a răspuns:

Daaaa normal ca altfel tu nu existai.mmda stiu te gandesti ca mama ta te-a facut dar mama ta nici ea nu putea fi. sa iti pun cum Adam si eva au facut oa fata si un baiat iar ei au crescut mari au facut si ei iar o fata si un baiat pana s-a inmultit... dar imi dai funda te rog plizzzzzzzsad

3 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Bineinteles ca da.Tot ce exista in acest moment, inclusiv noi, inclusiv aceasta planeta am fost creati de Dumnezeu din iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Dumnezeu a facut tot ce vezi tu...si cu foarta multa dragoste ne-a facut si pe noi!

| Andreuta12 a răspuns:

Poate o dumnezeita