| ktrinel a întrebat:

Credeti in fantome? la modul ce mai sincerhappy

6 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

laughing pai eu nu cred dar am un prieten care spune ca prin mansarda i se misca scaunele singure iar cand eram la el acasa i-a cazut o icoana din cui si era cuiul batut bine in icoana si asta am vazut-o dar nu cred ca e vorba de fantome...

| PotHed a răspuns:

Salut

De fapt da, cred! O fantoma la postedat pe profu' meu de istorie ^^
pe bune l-a posedat un spirit rau noi ii spunem bloody baron xD
E malefic iti zic! ne preda 6 pagini in 40 min.,.,., cum iti explici asta?! E postedat! Iti spun eu!

hehe glumesc laughing nu, nu cred in fantomewinking
Dar tu? =P

| wforweirdo a răspuns:

La modul cel mai serios: Nu.

| Mikka09 a răspuns:

Eu credeam cand eram mai mica...dar acum nu mai cred:p

| ktrinel explică:

Nici eu nu cred, DAR ceva cv tot exista. ca dk nu, n u se mai stia de fantomebig grin