| Ingerash a întrebat:

Credeti in fantome? sincer

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, sunt prea fricoasă ca să mă pot gândi că există tot felul de ciudaţenii.

| positivity a răspuns:

Buna.

Da, cred in fantome.

Am avut cateva intamplari pe care nu le mai pot uita, care m`au facut sa cred in asa ceva.

Ai grija de tine.
Pa, pa.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai. uite asta:

Eram cu o verisoara mea la o prietena...si verisoara mea a zis o poveste de groaza care a auzit-o la camin. Se zice ca niste era o fata care avea probleme cu inima, juca adevar si provocare.Copiii au provocat-o sa se constumeze in Merry Bludy, si la miezul noptii sa se puna in oglida si sa zica de trei ori MERRY BLUDY, MERRY BLUDY, MERRY BLUDY. A stat 3 zile in coma si apoi a murit.Si tatal ei nu a ingropat-o si ea s-a "sculat" din morti si le-a omorat pe fetele alea care o pus-o sa se costumeze.si se spune ca daca la miezul noptii sau nu neaparat la miezul noptii si se pune in oglinda si zice MERRY BLUDY MERRY BLUDY MERRY BLUDY d trei ori o sa iasa o ghiara din oglinda si o sa il duca in iadlaughing
era seara si chiar mi-era frica si am zis ca nu cred si a zis pai du-te in oglinda si fa si am zis NU! si prietena mea tot zicea ca nu crede dar nu vrea sa incerce si varmea e mik, 6 ani si zicea plspls nu mai vorbiti despre astacrying
si apoi am venit acasa si am facut asta in oglinda si nu s-a intamplat nimic
am facut si acum si nu s-a intamplat nimic

| NotoriousG a răspuns (pentru NuConteazaCineSunt):

Pai trebuie sa faci la 00:00 si sa fie lumina stinsa..si sa aprinzi lumanari( ca sa fie mai romanticlaughing) glm) si dupa sa zici de 12 ori nu de 3.winking

| OrochiFan a răspuns:

Da cred! daca te ajuta e un episod pe axn scfi cu vanatorii de fantome de la 14:00
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Cred in stiinta si in ceea ce ea cerceteaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred si intr-o alta lume ,in afara de cea fizica. Dar cum astfel de fenomene nu sunt percepute de simturile noastre ,inclinam sa nu credem in existenta lor. Oamenii nu au la dispozitie decat organele de simt pentru lumea fizica.Dar s-a constatat ca omul are si alte simturi ,care sunt latente in fiinta noastra .Daca ar putea fi activate am reusi sa intram in contact cu lumea invizibila.