| EuuuLis a întrebat:

Credeti in impacare dupa un an?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred dar e posibila

| IloveME a răspuns:

Da!
Chiar daca a trecut mult timp, chiar daca cei doi si-au vazut fiecare de viata lor pe parcurs, inimii nu ii vei putea porunci niciodata!
In adancul inima tot mai ramane iubire / flacara pentru acea persoana!
Fa ce iti dicteaza inima!

| iRawrr a răspuns:

Da, daca va iubiti mult, ar trebui sa va impacati niciunul nu ar trebui sa dati inapoi.

| LollypopMe a răspuns:

Nu, atâta timp cât v-ați despărțit numai are niciun rost și niciun viitor relația.

| Azµre a răspuns:

Nu, atâta timp cât v-ați despărțit numai are niciun rost și niciun viitor relația.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sigur,de ce nu, avand in vedere ca eu cred si in dragoste la prima vedere.laughing

| doc69 a răspuns:

Oricum nu traiesti in trecut, ce e de actualitate inseamna viata in rest..doar amintiri

| crissa20 a răspuns:

Da, se poate! Uneori iti ia mai mult de un an sa treci peste o iubire adevarata si sincera! mai ales daca nu v-ati despartit din vina voastra

Răspuns utilizator avertizat
| ORDKEO a răspuns:

Nu,ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, crede-ma.si dupa un an.