| ramonatm17 a întrebat:

Credeti sau nu in ghicitul in carti sau genul acesta de aflare al viitorului? Am multe prietene care merg la astfel de persoane si se intampla chiar tot ce li se spune. Exista cineva tin Timisoara care a fost la vreo astfel de ghicitoare si i sa adeverit? Ce parere aveti in general despre ghicit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra acestor "fenomene paranormale" transpuse in diferite structuri.
Te sfatuiesc sa nu te iei dupa prietenele tale, mai si exagereaza pentru a telenovela totul. Pierzi timp si bani cu astfel de lucruri.