| ane_1907 a întrebat:

Ce parere aveti despre ghicitul in carti? e pacat?

Răspuns Câştigător
| 0726108822 a răspuns:

Nu,nu este un pacat, dar este cel mai bine sa te feresti de aceste lucruri deoarece nu stii daca sunt reale sau nu!
Sper ca ti-am fost de ajutor happy!

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da, e pacat. mai vrei versete din Biblie?

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Mi se pare "amuzant"..., dar nu este adevarata faza cu ghicitul(adica ce iti spune nu e adevarat).
2.Nu.
O seara buna!

| anonima01 a răspuns:

Nu e niciun pacat ca oricum ce iti spun alea sunt aiureli.

| мızυκı a răspuns:

Eu cred în ghicitu-n cărți, treaba că-s niște babe bășinoase care se cred mari vrăjitoare este total altceva.
Poate fi un păcat, dar poate nu. Atâta timp cât nu crezi pe deplin în ele și nu ignori "Divinitatea" nu cred că este un păcat.