| iulian92 a întrebat:

Crezi in Dumnezeu, daca "DA" sau "NU" de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca el e tatal nostru care e in ceruri.

| mona a răspuns:

Da,pentru ca asa asa am fost crescuta sa cred in D-zeu

| DDCC a răspuns:

Da, cred fiindcă doar El mi-a fost alături sufletește când nimic nu mai avea importanță, când nu mă puteam destăinui nimănui.
Dacă n-aș crede în nimic aș fi aproximativ ca o mașinărie, ca un animal care trăiește fără să știe de ce.

| TPU3455353576 a răspuns:

Da deoarece odata am trecut drumul neregulamentar si o masina mai sa ma calce am fost pe aproape de a fii palit de masina am simtit-o cu palma

| LuHan a răspuns:

DA si ce intrebare stupida mai e si asta?! Si cred pentru ca daca nu credeam si ma rugam la Domnul pana acum as fi fost MOARTA(pam pam pam =]]]) si mereu m-am rugat la el sa-mi treaca..de ex o raceala si mi-a trecut. big grin