| Anonim1842 a întrebat:

Cu aproximatie cam cat credeti ca o sa coste Samsung s7 edge pe eMAG la reducere? Acum e 22 redus de la 30. O sa se ieftineasca macar pana la 16-17 milioane?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu-ti cumperi un telefon atat de scump pentru ca nu are atatea avantaje cat sa-si justifice pretul.

De cele mai multe ori, telefoanele de peste 15 milioane sunt destul de bune. Eu am un Samsung galaxy a5 2017 pe care l-am cumparat cand era 18 milioane. Acum il gasesti si cu 14.

Chiar daca nu este atat de scump ca un S7 nu mi-a facut probleme pana acum.

Daca vrei jocuri foarte mari atunci investeste intr-un pc de gaming.

Cu diferenta de bani iti poti cumpara niste casti bune (razer) sau ce vrei tu.

Este doar parerea mea.

| Alinutz0 a răspuns:

Asa brusc, nu. Fiecare telefon se ieftineste la aparitia altuia mai performant din acea gama. Seara faina!