| IubesteEa a întrebat:

Cu cat se intri la dinu lipatti la actorie in bucuresti si unde se afla dinu lipatti? asa si o intrebare cam persoanala ieri fostul se uita la mine, si a comentat ca a bagat o fata mingea sub masina. Asa si eu cu cealalta fata nu vorbeam si a intrebat-o el pe ea de ce nu vorbeste cu mine credeti ca tine la mine? si una s-a dus la ea si la pupat pe obraz eu cred ca pe aia o place dar nu cred...

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Buna

Colegiul Național de Arte Dinu Lipati, se afla la adresa: Strada Principatele Unite 63, București 030167