| IubesteEa a întrebat:

ieri fostul se uita la mine, si a comentat ca a bagat o fata mingea sub masina. Asa si eu cu cealalta fata nu vorbeam si a intrebat-o el pe ea de ce nu vorbeste cu mine credeti ca tine la mine? si una s-a dus la ea si la pupat pe obraz eu cred ca pe aia o place dar nu cred...si de ce a intrebat daca aia mai vorbeste cu mine?

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Poete el inca mai tine la tine,dar nu vrea s-o recunoasca,deoarece ii e frica de un refuz,fiindca nu stie ce simti tu pentru el(baietilor nu prea le place sa fie refuzati). poate a intrebat-o pe acea fata din curiozitate sau o fi crezut k e din vina uni baiat, ca v-ati certat pe un baiat sau ceva de genu(asta e o prima criza de gelozie)eu zic sa incerci sa-l faci putin gelos(daca inca mai tii la el)daca da semne k e gelos bine pentru tine ca poti actiona mai departe, daca nu nu.Bafta!kiss

1 răspuns:
| CrEtZu203 a răspuns:

Fara logica