| noxnamex a întrebat:

Cu ce ar trebui sa incep sa citesc : cu jurnalele vampirilor sau jurnalele lui stefan? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Păi Jurnalele Vampirilor prezintă ce se întâmplă în prezent, iar Jurnalele lui Stefan, în trecut, ce se întâmpla până s-o cunoască pe Elena.
Părerea mea e că poți citi înainte Jurnalele lui Stefan...
@Jiyoon125, nu e o continuare, e ceea ce se întâmplă în trecut, nu era legătură cu Jurnalele Vampirilor, cu prezentul...

3 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Jurnalele vampirilor...ca sa poti fi pregatit pentru ce horror o sa urmeze :o cu jurnalele lui stefan laughing

| SandaraPark a răspuns:

Jurnalele vampirilor, dar ar trebui sa se numeasca mai mult jurnalele Elenei ca ea povesteste da nah... jurnalele lui stefan sunt un fel de continuarebig grin

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Jurnalele vampirilor