| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la balu bobocilor? nu particip si se tine intr-un club.Va rog da-ti-mi idei, dar fara tocuri caci iubitu meu ii doar un pic mai inalt ca mine sad

Răspuns Câştigător
| Daria2111 a răspuns:

Pai,te-ai putea imbraca cu o rochita mulata[in cazul in esti slaba] sau poti alege combinatia fusta & si cu o bluza eleganta in sus. Iar in legatura cu incaltarile, iti poti lua niste pantofi cu tocul mic...din lac [negre preferabil ] sau daca nu nici opincute care se asorteaza cu tinuta pe care ti-o vei alege.

1 răspuns:
| Alequandra a răspuns:

Http://www.bonprixro.eu/......e-8885427/
Si eu sunt inalta si nu pot purta tocuri si la balul bobocilor organizat la mine am purtat rochea careia i-am pus linkul sus