| actrita a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi impodobesc casa de craciun? dar fundite din hartie creponata sau din alt fel de material cum se fac ca mie mereu imi ies strambe, dar stelutele cum as putea sa le fac cat mai perfecte? merci mult

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Ca sa-ti iasa stelutele perfecte ia un model de pe net, decupeaza-l si apoi deseneaza stelutele dupa model big grin big grin

| ionika a răspuns:

Eu zic sa impodobesti casa si cu podoabe cumparate dar si facute manual.multumesc!