| AaaNNnnAaa a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca ca sa atrag atentia unui baiat mai mare ca mine cu 2 ani. a trecut a 10-a.precizez ca-i place M. J. si connect-R...mersi.

5 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Cu niste pantaloni de blugi stramti cu un t-shirts si cu o vestuta asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0&tx=29&ty=61 aa si sa nu uitam de palarie asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

| andrei a răspuns:

Pff si se imi zice ca fetele sunt mai mature la 14-15 ani...

Trebuie sa fi tu insuti!

| AleeeM a răspuns:

rolling eyes
sa fii tu insati straight face
imbraca-te ca de obicei
daca nu te observa/baga in seama, da-l naibii de fraieroh go on
poti sa-l lasioh go on
cel mai bine e sa fii tu insatistraight face
baietilor le plac in general fetele naturale nu cele care se prefac a fii altceva doar sa-i impresionezestraight face
crezi ca n-o sa-si dea seama? sigur o va face laughing

| i_am_valentyna a răspuns:

Ai mai multe variante, ori alegi sa fii sexy. te imbraci cat mai atragator posibil(desi la scoala nu e foarte indicat). sau incerci sa fii foarte cool.prin haine iesite din comun, colorate, asortate foarte bine.Ca vestimentatia ta sa atraga atentia poti folosi accesorii ca:un pandantiv, o cravata, o palarie, o curea pusa in 2 gaici.winking

| Sweety_7953 a răspuns:

Buna!

Pai...depinde si de cum aratti si...
In fine daca crezi ca ti s-ar potrivi ai putea lua o fusta de blugi scurta cu talia joasa si un maieu cu un decolteu care sati scoata foarte tare sanii in evidenta. Iar daca e racoare ai putea sa-ti iei niste blugi cu talia joasa si un tricou care sa iti scoata formele in evidenta si in niciun caz sa nu fie lung.

Bye! :* Sper ca ti-am fost de ajutor!