| sweetale12 a întrebat:

Cu ce medie ati incheiat primul semestru? (daca sunte-ti la scoala)

21 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cu 10 si luchass nu's tocilara x( laughing
si sper ca si in semestrul acesta sa inchei tot cu 10 tongue

| Victoria a răspuns:

9.80

| kidulinha a răspuns:

9. 15big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

9, 11big grin

| PurpleLadybug a răspuns:

hee hee 10 (serios) tu?

| Anduciu a răspuns:

9, 96... Mi-a iesit 9 la biologiestraight face

| Angiutssa a răspuns:

10... da' deja mi-am stricat-o la fizica(am un 9 si un 8). sper sa imi iasa minim 9, 89. minim am spuslaughing

| Larette a răspuns:

8, 85 sad. Unfortunately.

| D A R i U t S s A a răspuns:

8. 73

| aditzuca a răspuns:

99, 95 i-am dat lu unu un picior si mi-a scazuto

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu cu 9, 64 si sunt in clasa. a7a

| Zăppă a răspuns:

9. 89tongue

| andrei123 a răspuns:

Sincer am incheiat cu 10(bine ca am invatat nu gluma ) sa vedem ce fac pe semestru 2! tu cu cat ai incheiat semestru?smug

| Dragosgan a răspuns:

10, sunt un geniu...hahaha.Acum serios, am avut media 9, 80/Sunt destept nu e asa?

| sweetale12 explică:

9, 61 big grin (eu cred ca e bine, cel putin din clasa de la mine sunt a doua cu inca doua fete, ca am avut aceeasi medie) cea mai mare medie din clasa a fost 9, 78... aje ca...happy

| Laura_5858 a răspuns:

9, 25 greu e cu matematica asta :-

| BabyDoll a răspuns:

9. 97 :d

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

8. 74oh go on
nee nu`s tockioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tocilari avem pe TPU...
Eu nici nu știu, în jur de 8 și ceva oricum. Cu maxima performanță de a nu avea (cred) media scăzută la purtare. big grin

| Lost Angel a răspuns:

Cu 10( si nu glumesc)happyhappyhappy... u cu cat ai incheiat sem asta?happy