| xbugs a întrebat:

Cu ce ne ajuta ora de educatie antreprenoriala??( materia aia pe care o faci la liceu in cls a 10 )

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca o iei asa, si limba straina (poate cu exceptia englezei) pe care o inveti, la ce te ajuta? Oricum poate nici engleza nu o sa vorbesti prea mult in viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat chiar mult. O medie de 10 in plus, o profa faina care mi-a dat sansa sa zic niste chestii pe care nu le-am mai zis vreodata in fata clasei si niste cunostinte care nu strica.

| TeckTonik997 a răspuns:

E buna... poti sa stai sa iti faci temele sau sa inveti pentru orele care vin si in sine ar vrea sa te invete un minim despre afaceri, ce inseamna TVA, ce e un bun, ce e un credit...