| danutza_1678 a întrebat:

Hei,Hei, TPU! Sunt singura acasa si ma cam plictisesc pe caluculator.Ce pot sa fac? Adica sa-mi ocup timpu`.App. Fara petreceri in pijama sau fara pijama sau sa citestc..Mersi :*

Răspuns Câştigător
| FacebookManiac a răspuns:

Petrcerile in pijama sunt super, de ce fara ele...laughingglumesc este decizia ta!
Pai poti sa iti faci poze dragute sa le editezi si la le postezi pe facebook.
Sa iti plimbi catelul.
Sa te dai cu rolele sau cu skateul.
Sa iti cumperi o revista.
Sa incerci machiaje noi, combinatii de machiaje...
Sa vorbesti la telefon cu o prietena...
Sa vezi un film horror, dar sa te sperie, de ex pe mine m-a spreriat:mirrors1-m-am uitat la 1 noaptea la el si the grudge, dar mai mult mirrors...
iti mai recomand si the ring sunt cele mai bune filme...
poti sa mai incerci si the final destination, drag me to hell sau silent hill...sunt si astea dragute...
Sa inviti o colega pe la tine si sa faceti ce va trece prin cap...
etc...

6 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

"Descopera partile tale negative. Nu-ti va fi greu. Ia o coala si scrie tot ce nu-ti placea la fostul / fosta. Fii onest(a) in aprecieri si ia-le in lucru. Te vei vedea intr-o alta lumina." Si restul de articol http://www.topexperti.ro/......itate_842. Si daca tot te plictisesti poti vorbi cu un psiholog despre problemele tale emotionale si sentimentale. Numai bine,

| GreenEyed a răspuns:

Poti sa scrii o poezie, sa iti faci un jurnal, sa faci bratari din ate, sa desenezi..sa-i ajuti pe cei de pe TPU.hee hee.

| skumpika96 a răspuns:

Paaaaiiiii...vb la tel cu prietenele, vizioneaza un film, cauta ceva ce iti place la tv, sau iesi la o scurta plimbare in aer liber