| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa te imbraci la un banchet de clasa a 8-a .....sunt baiat... dar nu vreau in costum ca nu sunt la nunta? dau funda dau funda :*

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a 8-a, am banchetul miercurea asta. Daca nu vrei costum, atunci iti zic cu ce ma imbrac eu. Eu imi iau o camasa in dungi, lejera, cu pantaloni lungi dar subtiri si in picioare niste adidasi mai eleganti, in rest nimic special. Iti urez noroc cu banchetul! big grin

| yonwtz04 a răspuns (pentru GoBackInFuture):

Eu il am maine ma imbrac lejer in pantaloni 3 seferturi si tricou!big grin ce dracu

1 răspuns: