| Dyony01 a întrebat:

Cu ce se poate sterge petele de ulei d p haine... funda :*

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Pui cateva picaturi de detergent de vase pe pata de ulei si il intinzi bine... repeti operatia asta de 2 ori si pata dispare. merge garantat fara sa strice tesatura

3 răspunsuri:
| Cici4Mici a răspuns:

Poi pui cateva picaturi de detergent de vase repeti operatia de vreo 3 ori te uiti daca s-au dus petele si apoi clatesti. Sper ca te-am ajutat.

| caporalul a răspuns:

Cu foarfecul

| JuLLiaN a răspuns:

Este o intrebare foarte simpla, pai cu visinata, dar problema este ca dupa aia vei obtine pete de visinata, vezi si tu...