| AnonimDedicat a întrebat:

Cu ce te incurca nota scazuta la purtare? In afara faptului ca poti ramane repetent, de exemplu daca ai 8-9 la purtare intr-un an, te incurca cu ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa dai la o academie de Politie sau militara, te incurca categoric, fiindca nu ami esti eligibil sa te inscrii si adio academie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te incurca la o cariera in politie.

| sammie a răspuns:

La angajare, la liceul pe care ți-l dorești.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

La angajare, depinde și pe ce domeniu.
În general dacă vrei să dai la politie, jandarmerie, etc acolo nu se accepta asta și are și o logica în spate :
Dacă tu ai media scăzută la purtare, poți sa o ai din 2 cauze :
- Ai făcut multe tampenii
- ai absentat foarte mult
Deci reprezinți practic o persoana problematica sau neserioasa.

| Mitzupitzu a răspuns:

Da. Daca vrei sa urmezi liceul militar.