| theprettylittleliars a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste taurul?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Compatibilitate foarte bună cu capricorn, fecioară şi peşti, rac.
bună : taur, scorpion.
acceptabilă : gemeni, berbec, balanţă, săgetător
redusă : leu, vărsător
PS : şi eu sunt taur :3.

3 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Fecioara :]

| liliforever2012 a răspuns:

Taurul se potriveste cel mai bine cu Fecioara, Capricorn si Pesti
- face parte din triunghiul de pamant si se intelege foarte bine cu Fecioara si Capricornul, dar si cu Pestii; se completeaza cu toate aceste zodii si au in comun anumite trasaturi;
- Scorpionul este un candidat serios cand e vorba de o relatie cu un Taur, iar relatiile sentimentale merg destul de bine; FUNDA?:*

| SpaziiiBaaa a răspuns:

Eu stiam ca scorpionulbig grin