| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine va intelegi mai bine cu prietenii sau cu iubitu (iubita)

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Q iubitu' ma cert prea des big grin
asa ca q prietenii deocamdata

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ea te respige, dar tot ea spera sa o iubesti? thinking
Vreau sá o vad pe cea mai nasola poezie a ta.

nony
| nony a răspuns:

Unde e frate poezia. surprise.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mă înţeleg bine cu ambele părţi. Am ales un iubit cu care să pot comunica şi e bine. Dar... vorbesc mai multe cu prietenii pentru că îi ştiu de mai mult timp...

| yanny`s a răspuns:

Cu totitongue

Răspuns utilizator avertizat
regis
| regis a răspuns:

"e usor a scrie versuri (...) ce din coada au sa sune".

regis
| regis a răspuns:

Nu suntem critici. Dimpotriva. Eu ti-am dat un mic citat dintr-o poezie adresata criticilor. Daca o citesti si te si duce putin capul, poate mai intelegi si tu ceva.
Oricum, nasol ca ai schimbat intrebarea. Daca la inceput ne-am lamurit doar despre talentul tau de a insira rime, acum ne-am facut o imagine si despre caracterul tau.

| mariutza a răspuns:

Poi deocamdata cu prietenii k iubit nun am tongue

u?

| Anghel_9461 a răspuns:

Cu prietenii

| I'm just me a răspuns:

Nu stiti decat sa criticati fratilor?

| goruna a răspuns:

Parerea mea este c-ar trebui mai intai sa inveti limba romana, care limba... include si gramatica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu credeam ca scriu prostrolling on the floor Fara suparare, iti spun ca ar fi cazul sa te apuci de alt sport. Sugerez tablele. Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu iubita bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am impresia ca asta micu' ne-a tras teapa... daca a vazut ca isi ia bucati valuri-valuri si toata lumea face misto de el, a facut niscaiva smecherii si a schimbat intrebarea ca sa picam noi, astia cu raspunsurile, de prosti.laughing Deci 1-0 pentru junior...bv tati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ambii happy
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Raducu
"Frate", tu cred ca n-ai apucat sa citesti capodopera " lu' copilu' "I don't want to seelaughing