| Sebastian_1355 a întrebat:

Cu cine veti vota la alegerile presedintiale

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Cu nimeni...

| selef a răspuns:

Voi vota singur.

| nicko a răspuns:

Cu nimeni...toti vor numai pentru.ei...fie ca e Basesku, fie ca e Iliesku fie ca e cine are de gand sa mai candideze...nu ma int...vecinu'care a iesit la pensie...tot fara kldura o sa stea ca n-are bani... femeia de la coltu'strazii cu un copil micut tot acolo va dormi...nu are ksa...si nici nu va avea... ii dor in kot pe presedinti de aceste lucruri care chiar ar tb rezolvate...

| Theya1703 a răspuns:

Eu nu pot alege pentru ca sunt minora... dar daca as putea sa votez l-as vota pe... pe tata laughing... glumesc... pe regele duda...