| mariaaa a întrebat:

Cu zineryt ma dau doar pe cosuri asa-i? adica nu trebuie sa ma dau pe toata fata?big grinbig grinDbig grin: mersi

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Da.nu are rost sa te dai pe toata fatawinking Doar pe cosurihappy. sper sa-ti treaca. love struck
Have a nice day!kisskisskiss

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te dai exact cum iti recomanda medicul, nu dupa ureche, ca risti sa ramai cu niste semne de toata frumusetea.

| lenqa16 a răspuns:

Nustiu de ce dar eu ma dau pe toata fata, poate ca mii frica sa-mi apara pe alte portiuni...de aceea sil folosesc pe toata fata