| Unique a întrebat:

Cui i s-a intamplat vreodata sa vada fenomene stranii?laughingSerios vorbesc, fara vrajeala happyhappyVreau sinceritate, nu minciunafunda! Cum ati depasit momentul? Cei la care vi s-a intamplat pe bune?rolling on the floorcryingWow happyce intrebare stau sa pun si eu

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Ehh nimanui nu cred ca o sa i se intample...
Pana la urma si filmele alea sunt rucaje!
fundita?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am vazut, mergeam la autogara si era un seat tunat, dupa ce trec se aude un sunet straniu si apoi l-am vazut ca se miscase rotile din spate au sarit putin, ala da fenomenu straniu si ciudat. Altul cand mergeam prin camp spre casa era o masina si scartaia suspensiile si se auzea cum gemea una ca se f. uteau in masina laughing

| Psihiatra a răspuns:

Cel mai steaniu:a batut cineva la usa si a fost postasita laughing am murit de frica laughing

| Danny a răspuns:

Sincer mi s-a intamplat ca acum vreo 2-3 ani sa vad umbra accentuata pe perete si am crezut ca e Doamna cu Coasa laughing Evident, nu mi s-a intamplat nimic, deci nu-ti fa griji. Iar frica o sa treaca peste timp, nu trebuie sa faci ceva special. Sau daca vrei poti incerca sa asculti muzica sau sa faci ceva ce-ti place.

| alinutzacodruta a răspuns:

Fenomen- straniu : mi-a facut scantei plapuma laughing

| LucianaaaX a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva dar as fi curioasa sa aflu de la altii.big grin