| roxyb97 a întrebat:

Cui ii place mafa 2 si dc raspunsul cel mai bun primeste funda

1 răspuns:
| BogdanS a răspuns:

Cred ca te referi la Mafia 2.Am iubit jocul ala. Povesteam oricui despre acel joc, ce am mai facut la el ce-mi place la el etc. Iubesc felul in care este reprezentata Mafia.O Mafie cu adevarat.Esti mereu cu 2 fete schimband de la o familie la alta, ii juri supunerea dar pana la urma te razvratesti impotriva lor.Ar putea fi un film de acest gen.Insa ceea ce mi-a placut cel mai mult este faptul ca niciodata nu scapi nepedepsit.O capodopera dramatica.Sa vezi cum il omoara pe acel baiat, crime si sange mult intr-un stil cu adevarat mafiot.Iti ia foc casa, esti fortat sa-ti omori propriul boss si sa vezi ca prietenul tau la final va merge spre drumul mortii.Fiecare moment a fost tensionat, dialoguri geniale cateodata si multa multa drama. Daca l-ai jucat nu vei regreta niciodata si vei vrea sa o mai faci, ceea ce am facut si eu.