| sodobar a întrebat:

Cum a fost prima zi de liceu? dar cum a fost primul an? este mai frumos in generala sau la liceu?

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Liceul este mai frumos ca scoala generala.In liceu se intampla cele mai frumoase chestii, ai parte de cele mai frumoase amintiri.Prima zi este grea tinand cont ca nu sti pe nimeni si ca totul este nou.Trebuie sa reti numele colegilor, sa te acomodezi cu ei, cu personalitatea lor, cu toate cele.Mai sunt si cei mari care fac glume pe seama celor mai mici ( cam asta se intampla pe tot parcursul anului sad ) Dar astea trec, primul an trece, dar ramane cel mai frumos din cei patru happy

| ShadoWCrist a răspuns:

Depinde...La liceu este mai mult de invatat.Mie mi-a placut mai mult la liceu.

| 德尼莎 a răspuns:

La liceu nu pot spune ca este Wow, depinde cat de repede te obisnuiesti cu scoala cu colegii, dar sincer era mai fain in generala ..de ce? pentru ca in generala cunosteam aproape toata scoala laughing) In primul an este mai greu pana te obisnuiesti cu locurile si colegii, in sem 2 nu mai ai treaba, atunci te-ai familiarizat cu tot! ^^