| fana1fp a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut.Cum a fost cand va spus prima oara cineva ca va place si cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| vox22 a răspuns:

Primul sarut trebuie sa fiu unul pe care sa nu il uiti niciodata.Este unul inimaginabil de placut, lung, dulce, ce te face sa mai vreibig grin, daca te intelegi bine cu tipul/tipa si el vrea sa te sarute si vrei si tu o sa fie unul foarte foarte foarte placut.DE NEUITAT. primul sarut E o parte foarte importanta din viata ta ce nicioadata nu poate fi uitat. Prima oara cand cineva mi-a spus ca ma place a fost un moment surprinzator, dulce, emotionant, fluturi in stomachappy inima iti bate foarte tare, pentru ca tipul iti spune asta din inima.Cum am reactionat? Am sarit in bratele lui, l-am imbratisat puternic sa ii arat ca mi-am dorit ca el sa-mi spuna asta si prin aceasta imbratisare ii demonstrez ca vreau sa fiu cu el. in plus cel mai bine atunci cand cineva iti spune ca te place sau poate mai mult big grin nu uita SA ZAMBESTI...arata-i ca ti-ai dorit sa fie asa. si de aici incepe sa fie o chimie perfecta intre voi. Prin toate acestea am trecut eu, iti doresc tot binele sa treci si tu prin asta big grin:* cu un tip care sa te placa din inima.BAFTA. NU UITA...ZAMBESTEbig grin

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Din pacate nu am avut unul pana acum, dar probabil este seducator care te face sa tremuri de emotie.