| ALECSANDRICI a întrebat:

Cum afli daca un baiat te place?

Dau funda la cela mai bun raspuns :X

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Iti dai seama din gesturi si din priviri, limbaj-ul non-verbal spune tot.

| mimiwewem a răspuns:

Îți face ochi dulci.Se uită încontinuu la tine.

| Fridăm a răspuns:

Din gesturi...

| Karlitta a răspuns:

Te baga in seama?

| ALECSANDRICI explică (pentru Karlitta):

Uneori

| Karlitta a răspuns (pentru ALECSANDRICI):

Flirteaza cu el si vezi cum reactioneaza.

| WildLatte a răspuns:

Poti afla din comportamentul lui : devine mai atent cu tine, spune glume sa te faca sa razi, iti zambeste, unii se fac rosii sau incep sa se balbaie, face in asa fel sa petreaca cat mai mult timp cu tine etc. Doar trebuie sa fii foarte atenta la comportamentul lui si-ti dai singura seama.

| AyliN98 a răspuns:

Poti sa il intrebi direct sau iti dai seama din comportamentul lui.