| shotocan123 a întrebat:

Cum aflu cand o anumita persoana ma suna cu numar ascuns?

Răspuns Câştigător
| kuchikisan a răspuns:

Atunci du-te la Orange! si zii ce se intampla si ca vrei sa aflii cine te suna cu ascuns

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce stiu eu doar printr un ordin judecatoresc poate providerul de telefonie sa dezvalui identitatea

| Latinmoon a răspuns:

Daca nu esti pe abonament este mai greu. :|
Uite incearca asta http://www.videotutorial.ro/? p=7440.
Dar ar fi mai simplu sa incerci sa vb cu persoana respectiva sa-i zici sa nu te mai deranjeze apoi sa nu-i mai raspunzi.
Good luck!

| shotocan123 explică (pentru Latinmoon):

laughing de unde sa stiu cum o cheama daca e numar ascuns?

| Latinmoon a răspuns (pentru shotocan123):

N-ai inteles rolling on the floor
Poi o intrebi cine e si ce vrea.
Apoi ii zici sa nu te mai deranjeze blah blah chatterbox
Sau poate fi o admiratoare de-a ta romeo smug. Te-ai gandit la asta? smug

| shotocan123 explică (pentru Latinmoon):

Cum sa o intreb daca e numar ascuns god?

| Latinmoon a răspuns (pentru shotocan123):

Poi ce faci de obicei cand te suna un numar privat?batting eyelashes
Ai spus ca te suna o fata, deci ai raspuns big grin
Data viitoare o intrebi cine e si vezi ce vrea tongue sau mai simplu nu raspunzi. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| kuchikisan a răspuns:

Buna! uitate la linkul asta;) http://www.youtube.com/watch?v=WNYQAtDTxCs succes :-*

| shotocan123 explică (pentru kuchikisan):

Nu mai este site ul respectiv...am incercat si eu

| kuchikisan a răspuns (pentru shotocan123):

Atunci du-te la Orange! si zii ce se intampla si ca vrei sa aflii cine te suna cu ascuns

| shotocan123 explică:

Sunt pe Orange cartela...

| FrailSouls a răspuns:

Din cate stiu poti sa te duci la Orange sau Vodafone sau pe ce esti tu si spui acolo ca esti sunat cu un numar ascuns si ti.l pot identifica.