| ionutVUVUZELA a întrebat:

Cum aflu ce grupa de sange am?

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Trebuie sa te duci la medic sa-ti ia sange. Asa vei aflahappy

| nirvanacartof a răspuns:

Te duci la doctor, te va intepa in deget iti va lua un pic de sange si in cateva zile, vei afla.
Fonditza plz

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai iti poti face analizele si sa ceri sa ti se spuna si grupa de sange, sau poti cere aceasta informatie de la medicul tau de familie care cu siguranta stiebig grin

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai asta vreau si eu sa aflu. Tata mi.a spus ca daca pe certificat sau pe buletin nu o ai trecuta trebuie sa te duci sa iti faci analizele si numai asa iti afli grupa de sange. sper sa o ai pe cea mai buna tongue
Papa pup

| Alina_4790 a răspuns:

Iti faci un test de sange si o sa vezi. Daca nu vrei sa dai banii aiurea te uiti pe fostele analize sau pe certificatul de nastere(parca se punea si grupa de sange )

| NOnaMe_3367 a răspuns:

Du`te la doctor! Sau intreaba`ti parantii, poate stiu!