| nastita a întrebat:

Cum sa aflu daca mai tine la mine? Cum sa procedez ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

E simplu! stai de vorba cu el.
invita-l in oras la o cafea sau un suc si explica-i cum stau lucrurile. spune-i cee e simti si tu si intreaba-l el ce simte.asta e cel mai simplu mod.
nu uita ca astfel de discutii se poarta fata in fata, intr-un loc linistit, intre patru ochii, cu calm.

| andradat a răspuns:

Nu exista niste reguli pentru asa ceva. De obicei iti dai seama din fapte, niciodata din vorbe. Vezi cum se poarta cu tine, daca are grija de tine, daca te pupa, daca te ia in brate, daca pur si simplu simti tu in adancul tau ca el tine la tine. Totu e in mainile tale. Sau pur si simplu vorbiti despre asta, numai ca daca el are alte intentii fi sigura ca te va minti. Din vorbe nu iti dai seama cam de nimica parerea mea. Acuma tu il cunosti mai bine si probabil stii cum sa il iei. Succes si pupici

| WickedBoy a răspuns:

Il intrebi?laughing

| pacalici a răspuns:

Daca se antoarce la tine dupa palma care ti-a dato anseamna ca tine la tine