| Alina_9803 a întrebat:

Cum aflu daca mai sunt virgina crying ...plss adica fara sa ma duc la doctor chestiii sa aflu singura daca mai sunt ca prietenu mheu a umblat putin cu degetu si nu stiu daca imi sunt asta a fost putin imi demult si numi amia mintesc daca curs sau nu sange tocmai acum vreau sa aflu plsss ajutati-ma!

18 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Doamne. la varsta aia nici nu ma gandeam la degete in vagin. ce e cu voi fetelor in ziua de azi? E un singur mod de a afla pe langa ginecolog. Primul act sexual. Parerea mea. atunci iti poti da seama daca mai erai sau nu virgina big grin. Dar totusi. Daca acum ai 13 ani. si asta s-a intamplat mai de mult. Eu, una iti propun sa te potolesti. nu e bine ceea ce faci de la varsta asta.winking

| candycarrie a răspuns:

Degetu? nu cred. ideea e ca te poti dezvirgina si daca te dai pe bicicleta mai mult cand esti mica(de exemplu) pentru ca nu se stie unde e plasat himenul fiecarei fete.depinde.Mie de ex, nu mi-a curs sange deloc prima oara cand am facut'o.virginitatea e mai mult psihica.ca daca eu vin si iti bag un obicet acolo din greseala(exemplu prostesc) nu poti declara ca nu mai esti virgina, pentru ca psihic nu ai trecut printr'o experienta sexualabig grin faptul ca iubitul ti'a umblat cu degetul acolo nu e echivalenta cu situatia in care prietenul ti'ar fi umblat cu altceva acolo .totusi.nu cred ca te'a dezvirginat. plus ca daca iti curgea sange sigur ti'ai fi amintit, pentru ca te'ai fi speriatbig grin

| Piticaaa a răspuns:

13 ani? Dar parintii tai sunt handicapati? Cum este posibil sa faci asa ceva de la varsta asta. Problema e ca nu te duce capul la varsta asta si de aia nu e normal sa faci asa ceva. Cati ani are golanul ala al tau?raised eyebrows Am 16 ani si Slava Cerului sunt virgina! Nici nu ma gandesc sa ma grabesc. Ce naiba e in capul vostru? Numai **** aveti in cap, zau nu am mai pomenit asa ceva.

| cute a răspuns:

Alina am si eu o intrebare.cati ani ai.sunt curioasa.nu vreau sa te critic.gen sa te judec.doar.asa?

| DDM a răspuns:

Pai nu ai cum sa afli decta daca mergi la ginecolog. Dar stai calma, cu degetul nu ajunge pana acolo, dar totusi, tipul n-are alta treaba cu degetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la 13 ani alta trebuie decat sa-o faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l sa te dezvirgineze de tot. asa scapi de orice indoiala. adica stii sigur ca nu mai esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai esti virgina... adica nu stiu exact daca ti-a curs sange nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani? Frate prea de tot eu 17 si tot sunt virgina, si ala ce a cautat la tine cu degetele, dar desigur asta nu sar fi intamplat daca tu nu vruiai, dar se pare ca ai vrut big grin

| fic a răspuns:

Dăă.Ai avut noroc că n-ai rămas virgină, ce... rolling on the floor Doamne, la 13 ani mă? -_- La 13 ani ar trebui să te joci cu păpușelele, dar tu te joci cu altă „jucărie", părerea meawinking Prieten la 13 ani? -_- +, după cum văd eu, nici scoala nu-ti prea placewinking Du-te fată la școală, invață, că ai timp de prieten si sexwinking

| fic a răspuns:

Dăă.Ai avut noroc că n-ai rămas virgină, ce... rolling on the floor Doamne, la 13 ani mă? -_- La 13 ani ar trebui să te joci cu păpușelele, dar tu te joci cu altă „jucărie", părerea meawinking Prieten la 13 ani? -_- +, după cum văd eu, nici scoala nu-ti prea placewinking Du-te fată la școală, invață, că ai timp de prieten si sexwinking Și nici cu memoria nu stai prea bine dacă ai uitat dacă ti-a curs sânge sau nu rolling on the floor)))

| LΩ©i∆ a răspuns:

Glumesti? La 13 ani nu ar trebui sa fii preocupata de Hannah Montana sau Justin Bieber sau mai stiu eu ce alte ''vedete''! In orice caz, la varsta asta sa lasi pe cineva sa-ti umble cu degetele in vagin e cam absurd, nu crezi?! De virgina, mai esti virgina, cu siguranta ti-ai fi dat seama daca te-ai fi dezvirginat. Pe viitor incearca totusi sa te abtii de la ''jocurile'' astea prostesti, din 3 motive: 1.Iti distrugi copilaria, pierzi ce e mai frumos in viata cu degete pe unde nu trebuie, al 2 lea ai destula vreme pentru sex, al 3 lea risti chiar sa iti pierzi virginitatea daca o ti tot asa.

| abbi a răspuns:

Pai nu ai km sa aflii daca nu mergi la ginecolog(a)... din mom ce u nu ti amintesti daca ai avut scurgeri sau nu...straight face

| mady_1655 a răspuns:

In primul rand daca ai facut asta trebuie sa disscuti cu mama nu cu persoane pe care nu le cunosti! si eu am 14 ani si nici nu ma gandesc la asa ceva.in primul rand nici nu am iubit poate mai tarziu! si eu te sfatuiesc sa te duci la un medic pentru ca el stie cel mai bine daca mai esti sau nu virginawinking

| mady_1655 a răspuns:

Am si eu 13 ani si nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva nici macar nu am iubit si.tptusi la o varsta asa de frageda sa permiti unuia sa umble unde nu trebuie. cred ca si tu ai cam vrutwinking

| Alina_9803 explică:

Lexa eu am 13 ani...

| Ralucita a răspuns:

LoL aa alina scuze pentru intrebarea asta nu am raspuns dar am ramas cam wow adica la varsta aia un prieten cu degetele la tine in vagin sincer am 15 ani dar toate relatziile pe care le-am avut nu sau bazat pe acte sexuale sau altceva de genu sincer ar trebui sa te opresti! orikum...parintii tai. cred ca nu are fii prea mandrii de tine